✅ Sonuçlar: Sayfada 100 adet sonuç bulundu.
⭐ Güvenlik Kontrolü: Tamamlandı! Tüm linkler güvenli gözüküyor.
🚀 En Hızlı Yanıt: Sistemlerimiz size en hızlı şekilde yanıt ulaştırıyor.

BLACKPINK ne zaman dağıtılacak? [49 cevap bulundu]

BLACKPINK ne zaman dağıtılacak?

7 yıllık sözleşmeleri olduğu için 2023’e kadar,isteseler de dağılamayacakları belirtildi. YG’nin yeni kız k-pop grubu “BabyMonster” çıkış yapacağı için Comeback yapmaya vakit bulamıyorlar. Grubun 20 başı gibi çıkış yapacağını belirttiler.

BLACKPINK The Show kaç kişi izledi?

280.000’den Fazla İzleyici, BLACKPINK‘in İlk Çevrim İçi Konseri ‘The Show‘u İzledi – KoreZin.

BLACKPINK The Movie nerelerde yayınlanacak?

Artık Pazartesi Günleri de Cinemaximum’da Halk Günü!

Konuyla alakalı destek almak yandaki için linke tıklayın.

Blackpink Dagılıyor mu?

Grubun hayranlarından bazıları bu solo hareketi desteklerken bazıları ise grup içi çatırdamalara yol açabileceğini söyledi. Ancak grup dağılmıyor.

Blackpink önceden kaç kişiydi?

YG Entertainment’ın içinden sonraları sızdırılan bir bilgiye göre, 5 kişilik net grup henüz oluşturulmadan, Yang Hyun Suk yeni grubun 9 üyeden ve 2 farklı tarzdan oluşmasını istiyormuş. 9 kişinin dokuzunun da isimleri açıklanmasa da, çıkışa yakın bir sürede belirlenen 5 kişilik kız grubunun bir üyesinin de şimdiki (G)I …

How you like that 1 günde ne kadar izlendi?

Blackpink’in yeni klibi How You Like That? 82,4 milyon izlenmeyle 24 saat içinde en fazla izlenme rekoruna sahip oldu. 26 Haziran’da yayınlanan klip, şimdiye dek toplam 138 milyon kez görüntülendi. Yaklaşık 10 milyon kişinin olumlu yönde oy kullandığı klip şu anda trend videolar listesinde de 1 numarada yer alıyor.

Jennie solo 1 günde kaç milyon izlendi?

Jennie, YouTube’da yeni bir başarı elde etti. 09 Ağustos itibariyle BLACKPINK üyesinin solo çıkış şarkısı “SOLO” Kore saatiyle 15:50’de 700 Milyon izlenmeye ulaştı.

Blackpink The Movie Netflix gelecek mi?

BLACKPINK yeni Netflix belgeselini duyurdu. … Filmin 14 Ekim Çarşamba günü gösterime girmesinin ardından, grup üyeleri Lisa, Rosé, Jisoo ve Jenni’nin resimleri Netflix‘te profil simgeleri olarak da sunulacak. Belgeselin çıkışı, grubun merakla beklenen ilk stüdyo albümünün yayınlanmasının ardından iki hafta sonra çıkacak.

Blackpink The Movie hangi illerde?

  • Malatya.
  • Manisa.
  • Mardin.
  • Mersin.
  • Muğla.
  • Muş
  • Nevşehir.
  • Niğde.

Daha fazla öğe…

BTS Türkiyede ne zaman konser verecek 2021?

Tarihi: TSİ 16 Mayıs 2021, 11.00… ”

BTS Türkiyede mi?

K-POP’un en çok tanınan gruplarından biri BTS Şu an kadar herhangi BTS Türkiye konseri gerçekleşmemiş olsa da BTS konserleri dünyanın birçok yerinde yer almaya devam ediyor.

BLACKPINK in 5 üyesi kim?

Lalisa ManobanMain Dancer
JennieLead VokalKim Ji-sooLead VokalRoséLead Dancer
Blackpink/Grup üyeleri

BLACKPINK nasıl bir araya geldi?

BLACKPINK, yeni jenerasyonun en başarılı ve popüler idol kız gruplarından biri. … Elbette şirketteki aranan yüzlerden oluşan yetenekli kızları bir araya getirip bu grubu oluşturarak. Her zaman müziğe ilgi duyan ve şarkıcı olmayı hayal eden JiSoo, 2011’de YG Entertainment seçmelerine katıldı.

BLACKPINK in 5 üyesinin adı nedir?

Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa, Güney Kore’den çıkıp dünyaya uzanmayı başardı. Listelerde en üst sıralarda yer alan ‘Kill This Love’ adındaki 5 parçalık yeni EP’leri şerefine, K-pop’un popülerliğini artıran Blackpink hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Jennie kaç dil biliyor?

Korece
İngilizceJaponcaFransızca
Jennie/Diller