Harry Potterın kaç çocuğu var? [32 cevap bulundu]

Harry Potterın kaç çocuğu var?

James Sirius Potter
Albus Severus PotterLily Luna Potter
Harry Potter/Çocuklar

Draco Malfoy kaç çocuğu var?

Draco Malfoy
Aile Lucius Malfoy (babası) Narcissa Malfoy (annesi)
Evlilik(ler) Astoria Greengrass
Çocuklar Scorpius Hyperion Malfoy
Bina Slytherin

10 satır daha

Lanetli Çoçuk Harry Potter ne anlatıyor?

Harry Potter ve Lanetli Çocuk hikayesi, aşina olduğumuz sihirli dünyada geçiyor ama Harry ve arkadaşlarının 19 yıl daha sonrasındaki yaşadıklarına odaklanıyor. Yani bir başka deyişle çocukluklarını, gençliklerini gördüğümüz bu karakterler birer yetişkin ebeveyn olmuş durumdalar.

Harry Potter’ın çocuğu var mı?

James Sirius Potter
Albus Severus PotterLily Luna Potter
Harry Potter/Çocuklar

Harry Potter ve Lanetli Çocuk filmi olacak mı?

Yine de pek çok hayran, orijinal Harry Potter oyuncularının geri dönmesini bekliyor. Ek olarak, tiyatro oyunu olarak da sergilenen The Cursed Child‘ın film olarak çekilme ihtimali var. … Yüreklere su serpecek kısa bir cevap vermek gerekirse; hayır, Harry Potter efsanesi ve serinin sihirli dünyası sona ermedi.

Albus Potter kiminle evlendi?

Ailesi Albus,Dominique Weasley ile evlendi.

Lily Luna Potter kiminle evlendi?

25. Luna bir doğabilimci oldu ve Rolf Scamander ile evlendi.

Draco Malfoy Kelid aynasında ne gördü?

Draconun Kelid aynasında gördüğü şey özgür, kimsenin karışmadığı ve masum bir çocuklukmuş. Hiç bir zorlamanın olmadığı bir çocukluk.

Bellatrix Voldemort a aşık mı?

Ancak Rowling, bir röportajda Bellatrix‘in Voldemort’a içten içe aşık olduğunu belirtti. … Bellatrix ayrıca Sirius Black’in (ana karakter Harry Potter’ın vaftiz babası) ve Regulus Black’in ilk kuzeni ve Nymphadora Tonks ve Draco Malfoy’un teyzesidir.

Albus Severus Potter Kim ile evlendi?

Albus Potter Ailesi Albus,Dominique Weasley ile evlendi.

Neville kiminle evlendi?

Daha sonra Hogwarts’da Bitkibilim öğretmeni olarak işe başlamıştır ve Hannah Abbott ile evlenmiştir. Hogwarts Savaşı’ndan sonra Kingsley Shacklebolt Sihir Bakanı olmuştur. Onun yanında Harry Potter, Ron Weasley ve Neville kısa bir süre Seherbazlık yapmıştır.

Sırlar Odasının kapısını kim açtı?

Ginny Weasley, Oda’yı Tom Riddle’ın etkisi altında açar, ve Harry – Çataldili’ni sadece birini kullanmak için kullanan kişi – Oda’yı Ginny’yi kurtarmak için açar.

Harry Potter gerçekte kiminle evli?

Harry Potter 19 yıl sonra Ginny Weasley ile evlenmiştir. James Sirius, Albus Severus ve Lily Luna adında 3 çocukları olmuştur.

Voldemort Kelid aynasında ne görüyor?

Harry, 1. filmde Kelid Aynası’nda sadece anne ve babasını görmüyordu. Aynı zamanda büyük baba ve büyük annesini de görüyordu.