QUIZMODEON – İNTERAKTİF OYUN & ETKİNLİK PLATFORMU

Quizmodeon online oyun ve etkinlik platformudur. 

Quiz, Tabu, Anket, Soru-Cevap, Çarkıfelek, Tombala, Kelime Oyunları ve daha fazlası ile canlı yarışmalar düzenleyebilirsiniz. Markanıza özel oyunlaştırılmış deneyimler ile etkinliklerinizi daha eğlenceli ve yaratıcı hale getirin ve hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Kurumsal etkinlikler, toplantılar, seminerler, kongreler, fuarlar, sponsorluk katılımları vb. birçok noktada quiz, tabu, anket, kelime oyunları ve daha fazlası ile canlı yarışmalar düzenleyerek markanıza özel bir kullanıcı deneyimi oluşturmanız için Quizmodeon’un çeşitli özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Kurumsal kimliğe uygun arayüz ile tema tasarımı, aynı anda farklı dillerde kullanım imkanı, katılımcı CRM verisi toplama, anlık 10000 katılımcı ile canlı yarışma düzenleme vb. kurumsal özellikler sayesinde ve etkinlik dinamiklerine uygun ek özellikler ile fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Pandeminin hayatımıza girmesiyle birlikte tohumları atılan Quizmodeon, Türkiye’deki marka ve ajansların değerli yorumları ve geri bildirimleri ile sürekli gelişerek birçok alanda farklı ihtiyaçlara yönelik bir çözüm aracı olarak tercih edilmektedir. İnsan kaynakları, kurumsal iletişim, pazarlama, eğitim departmanların ihtiyaçlarına çözüm sunmak ve etkinliklerinize enerji katmak için Quizmodeon yanınızda.

Microsoft, Sanofi, ING, Yapı Kredi, Penti, Yıldız Holding, Mercedes, Toyota ve daha pek çok marka hem kurum içi hem de online etkinliklerinde Quizmodeon’u tercih ederek çalışanlarına eğlenceli bir deneyim sunuyor. Daha fazla örnek için referanslar sayfasından markalarla yaptığımız çalışmalara göz atabilirsiniz.

Eğitim kurumları ve eğitmenler için özel indirimli fırsatlardan yararlanabilirler. Birden fazla markası olan ajanslar etkinlikleri için Quizmodeon’un çeşitli oyunlarını ve sıradışı özelliklerini kullanmaya çoktan başladılar bile.

Daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.